Kalezaindu

Reparación Farola Santa Juliana n59

Konponduta
Deskribapena
La farola instalada frente a la vivienda n 59 del barrio Santa Juliana sigue sin repararse desde el pasado mes de diciembre.

Helbidea
Santa Juliana Auzoa, 64, 48500 Santa Juliana, Bizkaia, España

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2016/02/01
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: farola reparada
    Data: 2016/02/23 9:04:03
    Konponduta
  • Iruzkina: Recibido su aviso se remite a Oficina Técnica
    Data: 2016/02/02 11:42:46
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2016/02/01 15:51:14
    Irekita