Kalezaindu

Luminaria Fundida

Konponduta
Deskribapena
luminaria globo fundida

Helbidea
Nueva Avenida Kalea, 3

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2016/03/08
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: incidencia reparada
    Data: 2016/04/19 10:12:04
    Konponduta
  • Iruzkina: se recoge la incidencia y se remite la misma a la Oficina Técnica para su reparación
    Data: 2016/03/09 8:31:00
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2016/03/08 23:42:20
    Irekita