Kalezaindu

Columpio roto

Konponduta
Deskribapena
columpio con dos sujeciones rotas

Helbidea
Calle Azkartza Isusi, 4

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2015/12/10
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina: Se ha reparado el columpio
    Data: 2016/02/23 9:00:07
    Konponduta
  • Iruzkina: RECOGIDA LA INCIDENCIA SE REMITE A LA OFICINA TECNICA
    Data: 2016/01/11 9:20:43
    Prozesatzen
  • Iruzkina:
    Data: 2015/12/10 18:12:07
    Irekita